Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nawarzyce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Młodzawy Duże

Młodzawy Duże(Nawarzyce + 17 km)

157 000 zł2 217 m² 70,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni ok. 2217 m2 , zlokalizowana w miejscowości Młodzawy Duże , gm. Pińczów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Teren, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Jędrzejów(Nawarzyce + 15 km)

360 000 zł63,52 m² 5 667,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,52m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sobieskiego w Jędrzejowie. W skład mieszkania wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie umeblowane, ul. Warsztatowa

Jędrzejów(Nawarzyce + 15 km)

468 350 zł49,30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa. Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od razu poczuł się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dosłońce

Dosłońce(Nawarzyce + 19 km)

240 000 zł4 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 325/1, położona w malowniczej miejscowości Dosłońce, w gminie Miechów. Działka jest płaska, o regularnym kształcie, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lasków

Lasków(Nawarzyce + 20 km)

360 000 zł103 m² 3 495,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 500 m²

Lokalizacja: jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i chcesz zamieszkać w miejscu, gdzie króluje natura, ta oferta jest dla Ciebie! Zaledwie 5 km od Jędrzejowa czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Głowackiego

Jędrzejów(Nawarzyce + 15 km)

36,90 zł/m²126 m² 4 649 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje przestronny lokal na wynajem, zlokalizowany w centrum Jędrzejowa przy ul. Głowackiego 10. Lokal o powierzchni 126 m oferuje przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Imielnica

Imielnica(Nawarzyce + 14 km)

95 000 zł2 550 m² 37,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2550 m2, wraz z dwoma budynkami - 60 m2 oraz 40 m2 - na działce znajduje się fundament, z mozliwością wykorzystania pod garaż. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zakładowa

Wodzisław(Nawarzyce + 7 km)

128 500 zł1 000 m² 128,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży niezabudowanej działki budowlanej zlokalizowanej w województwie świętokrzyskim, powiat jędrzejowski, gmina Wodzisław, na skrzyżowaniu ulic Zakładowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kokot

Kokot(Nawarzyce + 22 km)

100 000 zł1 449 m² 69,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1449 m , położona w miejscowości Kije Parametry działki:powierzchnia: 1449 m szerokość: 19.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Klonów

Klonów(Nawarzyce + 21 km)

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem na dużej działce (25 ar) Klonów, blisko S7 Szukasz ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nawarzyce

Nawarzyce,świętokrzyskie

40 000 zł2 100 m² 19,05 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij